Występ Kabaretu Hrabi – “WADY I WASZKI”

15 grudnia 2018 w Teatrze im. S.Jaracza w Otwocku odbył się koncert Kabaretu Hrabi.
“WADY I WASZKI” to najnowszy program kabaretu HRABI, który miała możliwość zobaczyć publiczność wspierająca DHD Promyczek.Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.

MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

Wysoki poziom prezentowanego humoru,który szybko przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek czy poglądy, starannie przygotowane teksty I doskonała gra aktorska to powód dla którego sala w teatrze Jaracza była wypełniona po brzegi. Nie tylko bawili, ale również potrafili wykrzesać emocje, których sam widz się nie spodziewał.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania artystom Kabaretu Hrabi, za ich otwarte serca i chęć niesienia pomocy innym, za to, że byli w stanie poświęcić swoje dobro dla dobra innych.

Wielkie podziękowania składamy również publiczności oraz wolontariuszom, którzy swoją pracą i poświęconym czasem wspierali DHD Promyczek.

Dziękujemy za wspólnie spędzony, niezapomniany czas.