Walbachowski Jarmark Bożonarodzeniowy w Karczewie dla PROMYCZKA !

Walbachowski Jarmark Bożonarodzeniowy ONLINE!

W imieniu organizatorów Centrum Kultury i Sportu w Karczewie zapraszamy na Walbachowski Jarmark Bożonarodzeniowy ONLINE! 🎄❄️🎁Organizatorzy postanowili przekazać wpisowe na Jarmark na naszą działalność Domowe Hospicjum Dziecięce “Promyczek”. Dziękujemy.🎅🤝🎄

Szczegóły:

Niestety w aktualnej sytuacji nie możemy zorganizować tradycyjnego już Walbachowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na karczewskim Rynku, dlatego postanowiliśmy stworzyć przestrzeń w internecie, gdzie lokalni rękodzielnicy i sprzedawcy będą mogli zaprezentować swoje produkty.

Przedświąteczny czas otwiera nas również bardziej niż kiedykolwiek na pomoc innym – naszym Jarmarkiem również pomagamy! Każda osoba, która będzie chciała wystawić swoje produkty, będzie miała taką możliwość po wpłaceniu minimum 10 zł na konto Fundacji Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek.

Więcej informacji:

Serdecznie zachęcamy do udziału oraz rozpowszechniania informacji o naszej grupie

Poniżej przedstawiamy regulamin Jarmarku: