USG dla Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek na zrzutka.pl

Potrzebujemy Waszego Wsparcia!💕🤝Pacjenci naszego hospicjum czekają na nowoczesny sprzęt diagnostyczny. ☀ Liczy się każda wpłata!

PRZEKAŻ DATEK

Po co USG w hospicjum domowym?

USG płuc to innowacyjna metoda diagnostyczna pozwalająca szybko i bezpiecznie rozpoznawać choroby płuc. Uważa się, że aż 97,5% zmian istotnych klinicznie ma kontakt z powierzchnia opłucnej i jest widoczna w badaniu USG.

Nasi pacjenci narażeni są na częste i groźne dla ich życia infekcje dróg oddechowych. USG płuc jest badaniem, które można wykonać w domu, przy łóżku pacjenta.  Pozwoli wykryć zmiany na wczesnym etapie a następnie ocenić efekty leczenia. Pomoże w diagnostyce różnicowej i diagnostyce powikłań. Ułatwi nam podejmowanie decyzji o leczeniu w domu lub skierowaniu dziecka do szpitala.

image description