Rodzinny Piknik z Promyczkiem za nami!

W minioną niedzielę, Leśny Park Wiejska wypełnił się uśmiechami, rozmowami, dziecięcą radością i ogromem dobra.

Jeszcze kilka tygodni temu był tylko pomysł. Dziś możemy powiedzieć, że Rodzinny Piknik z Promyczkiem naprawdę się udał. 💛

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, mieszkańcom, wolontariuszom, sponsorom, partnerom i każdej osobie, która dołożyła swoją cegiełkę do tego wydarzenia.

Patrząc na tak liczną obecność, zaangażowanie i życzliwość, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto robić takie rzeczy.

Dziękujemy, że byliście z nami. To był naprawdę piękny dzień. ❤️

Poniżej mała fotorelacja z tego, co wspólnie udało nam się stworzyć. 📸

Dziękujemy:

Masarnia Lubice – Sklep Firmowy

Piekarnia Wanda

Otwocki Ośrodek Wsparcia Rodziny Diagnozy i Terapii

Glamour Studio Beauty/Solarium/Fryzjer&Barber

Wioletta Szyjer

Natalia Lenartowicz

Cudniki Świece sojowe

W to mi graj- animacje

Komenda Powiatowa Policji w Otwocku

Pakfal Bracia Hyla Opakowania i Naczynia Jednorazowe

Zryw MC Poland

Salon Urody Laura

Logo.Pasja – gabinet terapeutyczny Joanna Siereńska

hair by Patrycja Mianowska

Hard Box Otwock

Angelika Piwek

Mariola Bednarska

Olga Wysocka – Fotek

Przemysław Jaworski