W minioną niedzielę, Leśny Park Wiejska wypełnił się uśmiechami, rozmowami, dziecięcą radością i ogromem dobra.
Jeszcze kilka tygodni temu był tylko pomysł. Dziś możemy powiedzieć, że Rodzinny Piknik z Promyczkiem naprawdę się udał. ![]()
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, mieszkańcom, wolontariuszom, sponsorom, partnerom i każdej osobie, która dołożyła swoją cegiełkę do tego wydarzenia.
Patrząc na tak liczną obecność, zaangażowanie i życzliwość, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto robić takie rzeczy.
Dziękujemy, że byliście z nami. To był naprawdę piękny dzień. ![]()
Poniżej mała fotorelacja z tego, co wspólnie udało nam się stworzyć. ![]()
























Dziękujemy:
Masarnia Lubice – Sklep Firmowy
Otwocki Ośrodek Wsparcia Rodziny Diagnozy i Terapii
Glamour Studio Beauty/Solarium/Fryzjer&Barber
Komenda Powiatowa Policji w Otwocku
Pakfal Bracia Hyla Opakowania i Naczynia Jednorazowe
Logo.Pasja – gabinet terapeutyczny Joanna Siereńska
Angelika Piwek
Mariola Bednarska
Olga Wysocka – Fotek
Przemysław Jaworski

Zapraszamy młode pary do zorganizowania zbiórki na rzecz naszych podopiecznych.