Raz Dwa Trzy koncert Charytatywny Otwock

10 listopada 2019

godz. 19:00

Otwock Liceum Ogólnokształcące nr I im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Filipowicza 9

BILETY 80 zł KUP BILET

Charytatywny koncert na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek z Otwocka. Domowe Hospicjum Dziecięce “Promyczek” od 2010 roku obejmuje domową opieką paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. “Promyczek” zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach, bezpłatnie wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia socjalnego i psychologicznego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Pod opieką hospicjum okresowo przebywa do 30 małych pacjentów.

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy , Ważne piosenki. W 1998 roku został wydany piąty album zespołu pt. Niecud. 28 lutego 2000 roku ukazała się kompilacja nagrań Raz, Dwa, Trzy zatytułowana Muzyka z talerzyka. 7 grudnia tego samego roku w warszawskim klubie “Wektor X” odbył się koncert z okazji dziesięciolecia działalności zespołu. 29 lipca 2002 roku ukazał się album koncertowy grupy pt. Czy te oczy mogą kłamać. Na wydawnictwie zarejestrowanym podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce znalazły się interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej. Szósty album zespołu pt. Trudno nie wierzyć w nic został wydany 31 marca 2003 roku. 24 września 2007 roku ukazał się album koncertowy zatytułowany Młynarski. Na wydawnictwie zarejestrowanym 10 czerwca tego samego roku podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce znalazły się interpretacje piosenek Wojciecha Młynarskiego. 1 marca 2010 roku został wydany siódmy album Raz, Dwa, Trzy pt. Skądokąd. 16 czerwca płyta uzyskała w Polsce status platynowej sprzedając się w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Z kolei 29 listopada ukazał się album koncertowy formacji zatytułowany Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia.

Czytaj więcej na: kupbilecik