Olimpiada Miast dla Promyczka

Zagraj dla Promyczka☀💕💻

W dniach 10 czerwca -10 sierpnia 2021 r. zapraszamy do udziału w Konkursie Olimpiada Miast z Pascal Otwock, to wydarzenie w którym lokalna społeczność naszego miasta (i nie tylko), może wziąć udział i wygrać w grze online wsparcie finansowe 3000 zł dla instytucji z naszego miasta: Domowe Hospicjum Dziecięce “Promyczek”

LINK DO WYDARZENIA

Uwaga konkurs!

Graj online o konsolę Xbox Series X, a przy okazji wspieraj Promyczka.

Otwock jest jednym z miast, które bierze udział w konkursie Olimpiada Miast, zorganizowanym przez Szkołę dla dorosłych Pascal. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda, dlatego warto powalczyć, zwłaszcza jeśli lubisz gry online. Nie jest to loteria, o swoje zwycięstwo każdy może zawalczyć sam. A dodatkowo, aktywnie uczestnicząc w zabawie, wspierasz swoje miasto- dwie wybrane w nim instytucje otrzymają od organizatora nagrodę pieniężną. Dlatego jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę i pomóc finansowo dzieciom i zwierzętom, to jest to bardzo dobry sposób!

Jak wziąć udział w zabawie? Konkurs oparty jest na prostych zasadach i skierowany do wszystkich, którzy mają ukończone 18 lat. Aby wziąć w nim udział, wejdź na stronę olimpiadamiast.pl następnie zaznacz Otwock i można zaczynać zabawę. Sama gra jest prosta i przyjemna, bo jest to tor z przeszkodami. Po pokonaniu każdej z nich, licznik bije. A punkty z każdej gry na koncie uczestnika się sumują i ten kto zdobędzie ich najwięcej wygrywa. Konkurs trwa od 10 czerwca 2021 r. do 10 sierpnia 2021 r.

W Olimpiadzie bierze udział 18 miast. Są to wszystkie miasta, w których placówki ma Szkoła Pascal. Wygra to miasto, z którego gracze zdobędą najwięcej punktów. Są one sumowane od wszystkich uczestników, którzy zaznaczą Otwock. Co ważne, można grać przez powyższą stronę internetową, oraz przekierowanie do strony z grą znajdziecie również w aplikacji mobilnej Szkoły Pascal (Pascal – Szkoły za darmo!). Zdobywać punkty możecie w dowolnym miejscu i czasie. A im więcej mieszkańców się zmobilizuje i będzie grało, tym większe szanse Otwock ma na wygraną. Uczestników konkursu nic to nie kosztuje, poza poświęconym czasem, a dzięki wygranej możemy pomóc finansowo dwóm ważnym organizacjom działającym na terenie naszego miasta.

Co jest nagrodą główną? Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma konsolę Xbox Series X. Gracze, którzy zajmą, dzięki swojej punktacji, od II do X miejsca zostaną nagrodzeni zestawem: gra Monopoly, zniżka 50% na kurs jednoroczny zawodowy oraz zestawem gadżetów Szkoły Pascal.

Natomiast dla wygranego miasta organizator przewidział kwotę 3000 zł dla każdej z dwóch wybranych organizacji. W Otwocku gramy dla dzieci z Domowego Hospicjum Dziecięcego „Promyczek” oraz dla zwierząt z  „Celestyniaki” – Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Liczy się każdy punkt dla miasta, gdyż jest to szansa na naszą wygraną, a tym samym pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Konkurs organizowany jest z okazji dziesięciolecia działalności Szkoły Policealnej Pascal. Przybliżając jej działalność, kształci ona w kierunkach zawodowych i medycznych. Aby zapisać się do szkoły, niezbędne jest wykształcenie średnie, przy czym matura nie jest konieczna.

Pascal ma uprawnienia szkoły publicznej. Sekretariat szkoły w naszym mieście znajduje się w Otwocku przy ul. Andriollego 8/2.