MAMA dla MAM

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce “Promyczek” inauguruje inicjatywę “MAMA dla MAM”, ukierunkowaną na wyrażenie wdzięczności za niezwykłą codzienną pracę wszystkich mam oraz na docenienie matek naszych podopiecznych.
GDZIE: PMDK Otwock (sala widowiskowa)
KIEDY: 26 maja 2024 r., godz. 18:00
KOSZT BILETU: 50 ZŁ/ OSOBA

Aby zdobyć bilet, należy napisać wiadomość na adres mailowy: promocja.promyczek@gmail.com następnie w odpowiedzi na potwierdzenie rezerwacji, w terminie 2 dni przesłać potwierdzenie przelewu. W przypadku braku potwierdzenia przelewu, rezerwacja zostanie anulowana.

Głównym celem akcji “MAMA dla MAM” jest zorganizowanie spotkania ze znanymi mamami, które po krótkiej rozmowie z prowadzącą wydarzenie przeczytają fragment książki lub bajki, który kojarzy im się z macierzyństwem. Po wysłuchaniu znanych mam, wszystkie matki będą miały okazję skosztować drobnych przysmaków oraz porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Podczas wydarzenia będzie można spotkać Annę Kalczyńską, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Glinkę, Annę Korcz, Marię Rotkiel.
Osobą odpowiedzialną za organizację wydarzenia z ramienia Fundacji, jest Paulina Okrzeja, e-mail: promocja.promyczek@gmail.com lub tel. 881 733 389.

W ramach tej akcji planujemy:
– Wyrazić wdzięczność za codzienną, niezwykłą pracę wszystkich mam.
– Wyróżnić i docenić mamy naszych podopiecznych.
– Stworzyć przestrzeń dla mam, zarówno tych bardziej znanych, jak i tych mniej rozpoznawalnych, aby mogły dzielić się swoimi doświadczeniami.
– Zorganizować wydarzenie kulturalne dla mieszkańców miasta i powiatu.
– Przeprowadzić zbiórkę środków finansowych na wsparcie działalności Domowego Hospicjum Dziecięcego “Promyczek” w Otwocku.
– Promować wolontariat oraz Miasto Otwock i Powiat Otwocki.

Serdecznie zapraszamy!