III Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku” na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek

KIEDY: sobota, 2 września 2023 r. godz. 11.00-16.00

GDZIE: Hard Box Otwock, ul. Warsztatowa 4

W ramach pikniku sportowo-rekreacyjnego:

  • Zawody w podciąganiu się na drążku w 5 kategoriach. Sędziowie: Paulina Okrzeja & Katarzyna Najman
  • Kwesta na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek
  • Upominki dla uczestników

Zapisz się na zawody do dn. 20.08.2023 r:

REGULAMIN: https://docs.google.com/document/d/1J5dl004jbvEsse0ctIwMamSlFL9fNDsoolrTZh4g5yg/edit?usp=sharing

REJESTRACJA:

https://forms.gle/cgZDpM7KvBPcKB1b7

WPISOWE:

Kwota 70 zł -> PRZELEW -> 34124010371111001028515903 -> W tytule proszę wpisać imię i nazwisko zawodnika + ZAWODY 2023 ->Następnie prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail: promocja.promyczek@gmail.com

W sobotę 2 września 2023 r. w godzinach 11.00-16.00 zapraszamy na piknik sportowo-rekreacyjnego o charakterze profilaktycznym, promującym zdrowy tryb życia pn. „III Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku” na rzecz naszego hospicjum.

Celem imprezy jest promocja zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej  w kontekście zapobiegania nadwadze i innym chorobom. Profilaktyka zachowań prozdrowotnych i przeciwdziałanie uzależnieniom poprzez informowanie o zachowaniach ryzykownych. Stymulowanie aktywności fizycznej w rodzinie i u osób nieaktywnych sportowo bez względu na wiek. Popularyzowanie wiedzy o zachowaniach zdrowotnych oraz profilaktyce chorób. Promowanie i upowszechnianie idei hospicyjnej wśród mieszkańców. Organizacja wydarzenia kulturalnego-sportowego dla mieszkańców miasta i powiatu. Zwiększenie poczucia tożsamości lokalnej, której jednym z fundamentów może być niesienie pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom. Zbiórka środków finansowych na prowadzenie działalności Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku. Promocja wolontariatu, promocja Miasta Otwocka oraz Powiatu Otwockiego.

W/w wydarzenie  odbędzie się w klubie sportowym Hard Box Otwock przy ul. Warsztatowej 4. Impreza skierowana jest  do wszystkich grup wiekowych.

Na zawody składać się będą pięć osobnych konkurencji:

  • Podciąganie na drążku z własną masą ciała kat. Kobiety OPEN
  • Podciąganie na drążku z własną masą ciała kat. Mężczyźni OPEN
  • Podciąganie na drążku z dodatkowym obciążeniem +35 kg kat. Mężczyźni OPEN
  • Podciąganie na drążku z własną masą ciała kat. JUNIOR (do 16 r.ż.)
  • Pompki na komendę kat. OPEN

Na koniec zaplanowany jest grill. Podczas całego wydarzenia (zawodów i pikniku) organizator zapewni opiekę medyczną. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego „Promyczek”.   W dniu 17.07.2023 r. uruchamiamy internetowy formularz przez który zawodnicy będą mogli zgłaszać swój udział  w zawodach. Aby wystartować w zawodach należy uiścić „wpisowe”-darowiznę w kwocie 70 zł Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma pakiet startowy, tzn. koszulka, nr startowy, gadżet „Promyczkowy” oraz certyfikat za wsparcie Hospicjum i udział w zawodach.