III Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” im. Rafała Umińskiego 20.11.2022 r.

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek zaprasza na ‘III Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” im. Rafała Umińskiego.  Wydarzenie organizowane jest z okazji 12-lecia działalności Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek. Zaplanowaliśmy zawody biegowe przełajowe na 6 oraz 12 km, skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Planowana trasa obejmuje tylko drogi leśne.

Kiedy: Bieg odbędzie się 20.11.2022r. Start godz. 11:00.

Gdzie: Start i meta znajdować się będą przy ul. Hrabiego. Trasa biegnie przez z lasy otwockie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wzdłuż ul. Hrabiego, dalej przez ścieżki leśne.

Wpisowe – cegiełka 40 PLN. W pakiecie startowym znajduje się okolicznościowy komin sublimmacyjny, medal, certyfikat uczestnictwa, gadżety partnerów.

Cały dochód z wpłat zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji tj. prowadzenie Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są tylko elektronicznie przez stronę www.hospicjumpromyczek.pl do 14 listopada 2022r. Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza dostępnego w zakładce “ZAPISY BIEG STACJONARNY” i wniesienie opłaty/darowizny startowej do 14 listopada 2022r.

• Limit miejsc 120 uczestników BIEG OPEN 6 km i 12 km
  • Limit miejsc 30 uczestników NORDIC WALKING – Open – 6 km
  • bez limitu BIEG DZIECIĘCY

Trasa biegu

REJESTRACJA OLINE

REGULAMIN BIEGU

WPISOWE CEGIEŁKA

Program zawodów:

• – godz. 9:00 – 10:45 odbiór numerów biegu OPEN 6 km i 12 km, Nordic Walking, bieg dziecięcy.
• – godz. 11:00 – 12.45 start dystans open 6 km i 12 km
• – godz. 11:05 – start bieg dziecięcy