II Wirtualny Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” im. Rafała Umińskiego. 07- 21 października 2021 r. r.#ZabieganiDlaPromyczka

Drodzy zawodnicy! Z przyczyn niezależnych od nas, zmieniamy nasz bieg stacjonarny na formę wirtualną. Liczymy na Wasze zaangażowanie i udział w wersji wirtualnej 🙂

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek zaprasza na ‘II Wirtualny Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” w Otwocku im. Rafała Umińskiego’.

KIEDY:

Rejestracja na bieg w dn. 16.09-04.10.2021 , aktywność należy wykonać w terminie: 07- 21 października 2021 r.

JAK:

Bieg można odbyć w różny sposób: można tradycyjnie pobiec, można przemaszerować, można przerowerować, przerolkować lub pokonać go w jakikolwiek inny sposób.

Ogólna idea jest taka, że każda aktywność fizyczna jest odpowiednia do zaliczenia zadania, nikt nie kontroluje tego w jaki sposób włączycie się w akcję.

Zalecamy :

– 5 km dla biegu, nordic walking i rolki,

-11 km dla rowerzystów i zaawansowanych biegaczy.

GDZIE: Gdziekolwiek chcesz 🙂

Jak pomagasz naszej fundacji: wpłacając wpisowe – jedyne 20 PLN. Cały dochód z wpłat zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji tj. prowadzenie Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku.

Jak udokumentować aktywność ?

Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z aktywności oznaczone hasztagiem #ZabieganiDlaPromyczka lub przesłać na adres zabieganidlapromyczka@gmail.com.

Pamiętaj, że włączając się w naszą akcję dbasz o własne zdrowie oraz wspierasz młodych podopiecznych Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku. Każdy biegacz otrzymuje e-certyfikat.

REJESTRACJA ONLINE

WPISOWE CEGIEŁKA