I Wirtualny Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” #ZabieganiDlaPromyczka

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek zaprasza na ‘I Wirtualny Bieg Charytatywny „Zabiegani dla Promyczka” w Otwocku’.  Wydarzenie organizowane jest z okazji 10-lecia działalności Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek.

KIEDY: Rejestracja na bieg rusza 30.09.2020 , aktywność należy wykonać w terminie: 12- 25 października 2020 r.

JAK: Bieg można odbyć w różny sposób: można tradycyjnie pobiec, można przemaszerować, można przerowerować, przerolkować lub pokonać go w jakikolwiek inny sposób.

Ogólna idea jest taka, że każda aktywność fizyczna jest odpowiednia do zaliczenia zadania, nikt nie kontroluje tego w jaki sposób włączycie się w akcję.

Kontakt do organizatora: Piotr Kostrzewa 507 500 411 email.:promocja.promyczek@gmail.com

Zalecamy :

– 5 km dla biegu, nordic walking i rolki,

-10 km dla rowerzystów i zaawansowanych biegaczy.

GDZIE: Gdziekolwiek chcesz 🙂

Jak pomagasz naszej fundacji: wpłacając wpisowe – jedyne 10 PLN. Cały dochód z wpłat zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji tj. prowadzenie Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku

Jak udokumentować aktywność ?

Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z aktywności oznaczone hasztagiem #ZabieganiDlaPromyczka lub przesłać na adres zabieganidlapromyczka@gmail.com.

Pamiętaj, że włączając się w naszą akcję dbasz o własne zdrowie oraz wspierasz młodych podopiecznych Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek w Otwocku. Każdy biegacz otrzymuje e-certyfikat.

REJESTRACJA ONLINE

WPISOWE CEGIEŁKA