Bartek Janusz i jego nowa mini kolekcja ubrań wsparciem dla Hospicjum Dziecięcego Promyczek

Bartek Janusz od lat wspiera i współpracuje z Domowym Hospicjum Dziecięcym Promyczek. Do tej pory wspólne akcje organizowali przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. – Tym razem postanowiłem wesprzeć hospicjum, wypuszczając mini kolekcję ubrań streetowych ze specjalnym logiem: ikonkami w kształcie nożyczek i grzebieni. Do podstawowych narzędzi fryzjerskich dodałem serca, które kojarzą mi się z miłością i pozytywną energią – mówi Bartek Janusz.

W mini kolekcji znalazły się bluzy, czapki, T-shirty czy koszule w trzech podstawowych kolorach: czerni, bieli oraz czerwieni. Do udziału w akcji Bartek Janusz zaprosił zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Margaret, Kasię Sowińska, Kasię Bujakiewicz, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, Ewę Farnę, Dodę czy Natalię Siwiec. Jednego dnia, 8 marca, wszystkie te gwiazdy na swoich kontach, na Instagramie umieściły zdjęcia w czapce z kolekcji. Dodatkowym bonusem jest sesja zdjęciowa z udziałem Margaret i Bartka Janusza.

Ubrania z całej mini kolekcji można kupić w salonie, przy ulicy Mokotowskiej oraz na stronie: http://www.sklep.bartekjanusz.pl/

Cały dochód ze sprzedaży tej kolekcji zostanie przeznaczony na pomoc dla podopiecznych Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek.